Żywiołowa Samba na Treningu Charytatywnym w Dębicy

Ponad setka śmiałków stanęła do sportowego wyzwania podczas 5 edycji treningu charytatywnego. Ćwiczyli  dla podopiecznych z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, a wejściówkami jak co roku były mikołajkowe paczki.

Było sportowo i tanecznie. Rozgrzewka pod okiem instruktorki salsy Justyny Pieniądz przygotowała uczestników do głównej części spotkania – treningu funkcjonalnego prowadzonego przez Mariusza Bachurskiego. Mimo wymagających ćwiczeń, uśmiechy nie schodziły z ust, a góra prezentów stale rosła.

Wspólny trening był tylko dodatkiem, najważniejsze było pomaganie. Potrzeby Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci są duże, a każdy gest jest na wagę złota. Mikołajkowa akcja to tylko jedna z możliwych form pomocy.

Organizatorzy wydarzenia zatroszczyli się o to by tętno uczestników wzrosło nie tylko podczas wspólnych ćwiczeń. Gorący pokaz samby w wykonaniu tancerek z grupy SambaAxe podkręcił jeszcze temperaturę na hali sportowej dębickiej „dziewiątki”.

I tym razem dębiczanie nie zawiedli i pokazali, że potrafią pomagać. Na wspólnych ćwiczeniach skorzystali wszyscy. Uczestnicy wrócili do domów naładowani pozytywną energią, a zebrane podczas imprezy prezenty z pewnością przysporzą wiele radości dzieciom z podkarpackiego hospicjum.