Zobacz najciekawsze aukcje WOŚP wystawione przez Sztab „KWIATEK” Dębica!

Wypożyczenie samochodu MERCEDES-BENZ C300 Coupe na 24 godziny, lekcja Łyżwiarstwa Figurowego z Marią Mordarską – dwukrotną medalistką  Mistrzostw Polski, Zwiedzanie Sejmu RP z Posłem Pawłem Poncyliuszem, oraz mistrzowskie strzyżenie męskie u Gniewomira Kuczyńskiego. Sztab „Kwiatek” Dębica przygotował na tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ciekawe vouchery! Licytacje już trwają! Wszystkie można znaleźć na Allegro WOSP_DEBICA.

https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_DEBICA

Bony na zabiegi, słodkości lub kolacje, karnety, zestawy upominków. Jest w czym wybierać! Dla fanów mocnych wrażeń przygotowano Voucher uprawniający do pobytu na strzelnicy i udziału w treningu strzeleckim, a dla sympatyków siatkówki – Piłkę z podpisami wszystkich zawodników z 1 ligi, plus trenera Piotra Gruszki – wielokrotnego reprezentanta Polski, wicemistrza Świata, Jarosława Muchy – Mistrza Świata U-21 oraz Damiana Bilinskiego Mistrza Świata U-19. Wśród wielu ciekawych przedmiotów i aukcji nie zabrakło oczywiście gadżetów WOŚP!

W tym roku największa i najpiękniejsza orkiestra świata koncertuje pod hasłem „Przejrzyj na oczy”! Celem 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wielki finał już w najbliższą niedzielę. GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUZEJ!