Z głębokim smutkiem oraz w poczuciu ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ryszarda Telegi Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy.
Odeszła od nas osoba zasłużona, ciesząca się powszechnym szacunkiem i poważaniem.
Wyrazy głębokiego żalu i współczucia oraz słowa otuchy i wsparcia dla Rodziny i Bliskich Zmarłego
Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/zmarl-ryszard-telega-1622.html








