Mieszkańcy Zawierzbia pokazali jak się można bawić bez wielkich nakładów finansowych. Już po raz drugi został zorganizowany piknik rodzinny. Dobre humory dopisywały zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
Piknik zorganizowało, powstałe w tym roku, Stowarzyszenie „Dla Zawierzbia”. Sądząc po entuzjazmie mieszkańców na pewno nie będzie to ostatnia tego typu impreza.








