Zaproszenie na Jarmark Bożonarodzeniowy

Stoiska Bożonarodzeniowe, wspólne ozdabiane choinki, świąteczne karaoke, bieg przebierańców i spotkanie ze św. Mikołajem, to tylko niektóre akacje jakie będą czekać na dębiczan w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wydarzenie odbędzie się 16 i 17 grudnia na dębickim Rynku.

Miasto, po przerwie spowodowanej pandemią, wraca do organizacji Jarmarku Bożonarodzeniowego. Do wzięcia w nim udziału Burmistrz Dębicy zaprasza wytwórców produktów lokalnych, rękodzielników, artystów, rzemieślników oraz firmy i instytucję.

Wystawcy swój udział mogą zgłosić w Biurze Współpracy z Przedsiębiorcami Urzędu Miejskiego w Dębicy, tel. (14) 68 38 212, 68 38 211, e- mail jarmarki@umdebica.pl

Jarmarkowi towarzyszyć będą liczne wydarzenia adresowane do całych rodzin. W piątek (16 grudnia) na godz. 11:00 zaplanowano na płycie Rynku wspólne przyozdabiane choinki przez dzieci z miejskich przedszkoli.

Drzewko zostanie ubrane w ozdoby wykonane przez maluchy. Odbędzie się także świąteczne karaoke oraz spotkanie ze świętym Mikołajem. Po zmroku nastąpi zapalenie miejskich iluminacji świątecznych.

W sobotę na scenie zaprezentują się grupy wokalne Miejskiego Ośrodka Kultury, szkoła Yamaha oraz Sanktuaryjna Orkiestra Dęta z Tuchowa. Odbędzie się także bieg przebierańców. Zarówno w piątek jak również w sobotę rozdawane będą żywe choinki oraz sianko na stół wigilijny.

Regulamin

Karta zgłoszeń

Źródło: https://debica.pl/zaproszenie-na-jarmark-bozonarodzeniowy/