Zaopiekujesz się mną? – Wolontariat – przytulisko Zawada / Dębica

reklama

MURZYNEK vel CZARNULEK

Bardzo wesoły, spokojny, czarny piesek z charakterystyczną białą plamką na łebku. Swój kojec dzieli z Karmelkiem, więc dobrze dogaduje się z innymi psami. Lubi spacery i towarzystwo człowieka. Z niecierpliwością oczekuje na nowy ciepły dom.

FIGA

FIGA–niewielka grzeczna sunia, po odchowaniu szczeniaczków zaczyna wychodzić z kojca, jeszcze bardzo nieufna, ale pokazała, że lubi głaskanie i przytulanie. Do przytuliska trafiła po śmierci właściciela.

SZREKUŚ vel SZCZEKUŚ

Średniej wielkości ale masywny piesek w wieku ok. 5 lat. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Dzieli kojec z Azorkiem. Podczas spacerów pokazuje dominację. Lubi kontakt z dziećmi bardzo towarzyski.

SARA vel SONIA

SARA – niemłoda już sunia do przytuliska trafiła po śmierci właściciela. Wydawała się w bardzo złym stanie i była na granicy uśpienia. Ale warunki przytuliskowe okazały się dla niej lepsze od tych, w których do tej pory była. Teraz sunia jest wesoła, ale zadziorna. Lubi wchodzić w konflikty z innymi suczkami, nawet jak są o wiele większe od niej. Taka mała rozrabiaka. który ma swój urok osobisty. Szuka odpowiedzialnego opiekuna.

FRIDA

FRIDA – młoda, łagodna, czarna sunia, lubi towarzystwo ludzi, ładnie chodzi na smyczy, niedawno oszczeniła się, teraz szuka nowego, dobrego  domu.

AZOREK

Średniej wielkości piesek na niskich łapkach. Bardzo lubi spacery na smyczy. Dzieli kojec z innym pieskiem jest towarzyski nie robi krzywdy innym psiakom. Lubi kontakt z człowiekiem chociaż na pierwszy rzut oka chce pokazać groźnego. Bardzo długi okres czasu przebywa w przytulisku i z niecierpliwością oczekuje na kogoś kto okaże mu miłość.

KOKO, TORPEDA i ONECIK

Kochane, radosne szczeniaczki, wyrzucone przez poprzedniego właściciela trafiły do przytuliska. Z utęsknieniem czekają na nowy dom oraz ludzi, którzy okażą im serce. Aktualnie przebywają w Bobrowej. Kontakt w sprawie adopcji szczeniaków pod numerem telefonu: 508 861 894.

SISI

SISI – sunia trafiła do przytuliska z Głobikowej, była w bardzo złym stanie, wychudzona, zapadnięte boczki, skóra pełna kleszczy. Została nakarmiona, odrobaczona i powoli wraca do „normalności”. Potrzebuje regeneracji. Bardzo spokojna, przyjazna dla człowieka. Nie przyzwyczajona do smyczy, ale rokuje bardzo dobrze. Będzie ładną sunią.

Kontakt w sprawie adopcji:
Urząd Gminy Dębica
ul. Stefana Batorego 13
39-200 Dębica
Pokój nr 35
Tel. (14) 680 33 41
(Pn. 08:00 – 16:00, wt. – pt. 07:30 – 15:30)

źródło: UM Dębica