[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Zakończenie naboru wniosków w ramach projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw...

Zakończenie naboru wniosków w ramach projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw z ternu miasta Dębica”

[adrotate group="5"]
Miasto dębica - herb

W dniu 15 listopada br. Gmina Miasta Dębica zakończyła nabór wniosków w ramach projektu dotyczącego odnawialnych źródeł energii. W wyniku naboru zebrano ponad 500 deklaracji mieszkańców. W związku z interpretacją Instytucji Zarządzającej dotyczącą mocy jednostkowej odnoszącej się do instalacji słonecznej (2MW), miasto Dębica zawiązało partnerstwo z Gminą Żyraków. Celem partnerstwa jest zwiększenie szans na otrzymanie dofinansowania. Przewidywany nabór wniosków: luty 2017 r.

źródło: UM Dębica
[adrotate group="10"]