Zagłosuj na rozświetlony dom w Ociece. Rodzina wygraną przekaże dębickiej „Hance”!

Rozświetlony dom w Ociece stał się punktem licznych wycieczek w ostatnim czasie. Tysiące światełek zachwyca wszystkich. Państwo Kluk udekorowało swój ogród nie tylko by budził zachwyt, ale również by pomagać! Rodzina bierze udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Świec się” organizowanym przez Grupę Energa, w którym zadaniem było uchwycenie na zdjęciu atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Do wygrania jest aż 79 nagród o wartości 30 000 zł!

Rodzina postanowiła przekazać ewentualną wygraną na Dom Dziecka „Hanka” w Dębicy! Warto wesprzeć tą cenną inicjatywę i zwiększyć szansę na zwycięstwo! Głosy można oddawać codziennie! Konkurs trwa do 25 stycznia.

Wspaniałe iluminacje z lotu ptaka nagrał Kamil Garduła:

Głosować można na stronie konkursowej, gdzie znajdziemy zdjęcia imponujących dekoracji świetlnych wraz z opisami: https://swiecsie.se.pl/konkurs-fotograficzny/podkarpackie/ropczyce/8680

MÓJ DOM

Baśniowa Kraina

Przedstawiamy Państwu nasz dom, znajdujący się pod adresem „Ocieka 158”. Cała rodzinka włożyła wiele pracy i miłości w jego ubiór. Celem konkursu jest wygrana którą mamy zamiar przekazać do pobliskiego Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy. Zapraszamy do obejrzenia domku na żywo czuć magię świąt oraz do codziennego głosu bo naprawdę WARTO. Wesołych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy Wam rodzina Kluk!

Autor: Barbara Kluk

Podobną inicjatywę miała również rodzina mieszkająca pod Tarnowem, która od 5 lat dekoruje swój dom i ogród kolorowymi światełkami. Prawie 60 tys. lampek codziennie rozświetla okolicę. Iluminację w Łęgu Tarnowskim można oglądać do 2.02.2021 r. W godzinach od 16.00-20.30.

Rodzina co roku również zachęca również do pomocy charytatywnej. Na fanpage Magia Świąt- Łęg Tarnowski udostępniono następujący post:

„Witajcie kochani

Jak dobrze wiecie Magia Świąt Łęg Tarnowski to nie tylko kolorowe światełka ale i chęć niesienia pomocy. Od 3 lat wspólnymi siłami naszymi i państwa udało się pomóc trzem bohaterom #AdasiowiSkrzypokowi #JustynceDrąg [*] oraz #KacperekowiBanasiowi. Poznajcie #FabiankaKowalskiego który choruje na autyzm. Jak wiadomo ta choroba nie zagraża życiu chłopca ale jest to ciągła walka dzień w dzień o jakąkolwiek samodzielność . W tym właśnie pomagają zajęcia sensoryczne czy turnusy rehabilitacyjne. Pandemia bardzo przyblokowała rodzicom dzieci z niepełnosprawnościami możliwości zbiórki. Ze względu sytuację związaną z koronariusem nie będzie w tym roku zbiórki do puszki. Ale z tego miejsca wiemy, że możemy na Was liczyć (oczywiście nie zobowiązująco ale jako chęć kontynuacji naszych akcji puszkowych) o przelew dowolnej kwoty na konto #FabianaKowalskiego lub przekazania mu jednego procenta przy rozliczeniu podatkowym. Jak sami widzicie z roku na rok bijemy rekordy zbiórkowe mamy nadzieję ,że w takiej formie też uda się zasilić konto naszego małego bohatera .

Będzie nam niezmiernie miło jeśli w ten sposób nie zobowiązujacy docenicie naszą pracę i fakt, że kolejna Magia Świąt V rozbłysła tysiącami świateł;)

Pamiętajcie razem możemy więcej. Wszystkie szczegóły znajdziecie na plakacie poniżej oraz na miejscu przy Magii Świąt Łęg Tarnowski

Dziękujemy”