Za nami Wakacyjny Półmetek na otwartym basenie

reklama

Poniedziałek, 03 Sierpień 2020

Deszcz baniek mydlanych, cukierkowa bomba, piana party, konkursy, gry i zabawy dla dużych oraz małych – tak wyglądał Wakacyjny Półmetek, który odbył się 2 sierpnia br., na basenach letnich przy ul. Sobieskiego w Dębicy.

Oprócz szalonej zabawy z Kinder Sidem, na uczestników imprezy czekał również wodny tor przeszkód AQUATRACK. Ważnym punktem Wakacyjnego Półmetku był Turniej Siatkówki Plażowej Amatorów powyżej 18. roku życia.

W turnieju wzięło udział 12 drużyn z całego Podkarpacia. W rozgrywkach zmierzyły się siatkarskie pary z Tarnobrzega, Ropczyc, Rzeszowa, Dębicy, Sędziszowa Małopolskiego. Siatkarze grali systemem brazylijskim, tzn. każda drużyna, która doznała dwóch porażek odpadała z turnieju. Łącznie rozegrano 22 emocjonujące spotkania na bardzo wysokim poziomie.

Po rozlosowaniu par, dyrektor MOSiR Marta Pawełko-Tokarz oraz prezes UKS Kępa Dębica Piotr Mazur otworzyli turniej, życząc siatkarzom udanych rozgrywek. Już od pierwszych pojedynków dało się zauważyć wyrównany i bardzo wysoki poziom rozgrywek.

Oto klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – Daniel Popiela/ Kamil Waszczuk

2 miejsce – Jan Włodarczyk/ Rafał Hasiak

3 miejsce – Michał Curzytek / Bartłomiej Uchman

Pierwszy Turniej Piłki Plażowej w kategorii wiekowej 13-18 lat odbył się w czwartek 30 lipca. W zmaganiach wzięły udział pary z Dębicy, Tarnowa, Krosna oraz z Rzeszowa. Ostatecznie na podium uplasowali się:

1 miejsce – Gabriel Krzanowski/ Wiktor Kozubal

2 miejsce – Mikołaj Wójcik / Radosław Panek

3 miejsce – Mateusz Nowak /Wojciech Rubacha

Po zakończeniu gier uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Miasto Dębicę oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Organizatorami Wakacyjnego Półmetku byli: Miasto Dębica, MOSiR Dębica, Dębicka Akademia Siatkówki KĘPA oraz UKS KĘPA Dębica.

 

zdj. MOSiR Dębica

Archiwum newsów

Za nami Wakacyjny Półmetek na otwartym basenie

Za nami Wakacyjny Półmetek na otwartym basenie

Za nami Wakacyjny Półmetek na otwartym basenie

Za nami Wakacyjny Półmetek na otwartym basenie

6

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2020/08/za-nami-wakacyjny-polmetek-na-otwartym-basenie