
Grono kibiców przyciągnął X Jubileuszowy Memoriał Dębickich Mistrzów Zapasów Kazimierza Lipienia, Ryszarda Świerada i Andrzeja Skrzydlewskiego. Zawodnicy zapewnili widzom sporą dawkę emocji, a na najmłodszych sympatyków tego sportu czekały upominki od Mikołaja. Impreza odbyła się w sobotę (9 grudnia br.) w hali sportowej popularnego „Kwiatka”.
Sponsorem głównym wydarzenia była firma VENTOR, a organizatorami: Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Wisłoka w Dębicy.
ZOBACZ ZDJĘCIA
źródło: Powiat Dębica
[adrotate group="10"]