X Festyn Rodzinny na terenie Parafii NSPJ w Dębicy -Latoszynie

Jubileuszowy X Festyn Rodzinny na terenie Parafii NSPJ w Dębicy -Latoszynie przeszedł do historii.
4 czerwca 2023 r. teren wokół kościoła NSPJ w Dębicy-Latoszynie zamienił się w strefę rekreacyjną.
Wymarzona pogoda wspaniała atmosfera, możliwość wygrania atrakcyjnych nagród oraz kuszący aromat pieczonych kiełbasek który roznosił się w powietrzu przyciągnął na teren parafii prawdziwe tłumy ludzi pragnących mile spędzić niedzielne popołudnie. Jak co roku i w tym mogliśmy liczyć na zaangażowanie wielu sponsorów, którzy byli fundatorami nagród, upominków i pyszności. Bez ich pomocy impreza nie odbyłaby się z takim rozmachem. Piknik odbył się pod patronatem Wójta Gminy Dębica Stanisława Rokosza, Burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka oraz Starosty Powiatu Dębickiego Piotra Chęćka
Po każdej Mszy sw. i w czasie festynu w ramach cegiełek można było nabyć ciasta domowe, kawę, potrawy z grilla oraz wiele ciekawych gadżetów. Spośród tych którzy cegiełki nabyli o godz. 19.00 wyłoniono szczęśliwców, otrzymali oni atrakcyjne nagrody. Organizatorzy nie zapomnieli też o dzieciach które dały upust swojej energii korzystając między innymi z zamku dmuchanego i zjeżdżalni. Szalonej i dobrej zabawie nie było końca.
Wszyscy zgromadzeni mogli podziwiać ciekawe występy parafian i gości. Imprezę rodzinną zakończył wieczór uwielbienia poprowadzony przez ks. Bartka Chęćka z zespołem "Jedno"..
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie Pikniku.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/x-festyn-rodzinny-na-terenie-parafii-nspj-w-debicy–latoszynie-3337.html