Wystąpią dla chorego Dawida – Serwis informacyjny Miasta Dębica

15 kwietnia 2022

Ikonka głośnika

Loading…

Wielkimi krokami zbliża się czwarta odsłona koncertu charytatywnego „Miłość dociera wszędzie”. Tym razem dochód z wydarzenia przeznaczony będzie dla Dawida, który walczy z guzem mózgu. Gwiazdą koncertu będzie zwyciężczyni programu You Can Dance- Karolina Olszewska i Tymek Sobczyk. Patronat honorowy nad koncertem objął Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy.

Wystąpią dla chorego Dawida

Wystąpią dla chorego Dawida

Wolontariusze Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Dębicy organizują IV koncert charytatywny dla chorego Dawida Ramskiego z Brzeźnicy. Chłopiec jest już po dwóch operacjach i leczeniu chemio i radioterapią. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na dalsze leczenie i specjalistyczne środki opatrunkowe dla chłopca.

Podczas czwartej edycji koncertu „Miłość dociera wszędzie” wystąpią m.in. zwyciężczyni programu You Can Dance Karolina Olszewska wraz z Tymkiem Sobczykiem finalistą tego programu. Na scenie zaprezentują się też tancerki z Akademii Tańca Soul Dance, Zespół Mażoretkowy Jupiter z Pilzna, na rolkach zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Łyżwiarstwa Figurowego Mors Dębica. Nie zabraknie też występów podopiecznych Miejskiego Ośrodka Kultury, uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 oraz kolegów Dawida z przedszkola Zakątek Malucha z Brzeźnicy.

Koncert odbędzie się w piątek 22 kwietnia o godz. 11:00 w Domu Kultury Mors. Bilety w formie cegiełek, w cenie 20 zł, można nabyć w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Grottgera 3 w Dębicy.

Honorowy patronat nad koncertem objął Burmistrz Miasta Dębicy.

fot.youcandance.tvp.pl

Źródło: https://debica.pl/wystapia-dla-chorego-dawida/