[adrotate group="5"]
Są już pierwsze relacje z trasy! Dzisiaj odbyło się uroczyste rozpoczęcie 42. Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej. Wśród pątników nie zabrakło również grup z Dębicy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć jednej z nich – Grupy 11 – św. Jadwiga.







[adrotate group="10"]





