Wypoczynek na basenie przy ul. Sobieskiego

reklama
basen

Ponad 2500 osób w ciągu pierwszego tygodnia lipca skorzystało z oferty wypoczynku na basenie odkrytym przy ul. Sobieskiego w Dębicy. Z specjalnych zniżek przy zakupie biletów wstępu na basen mogą korzystać osoby posiadające Dębicką Kartę Dużej Rodziny oraz Dębicką Kartę Seniora.

basen basen basen basen basen basen Dscf4376 basen

Basen przy ul. Sobieskiego czynny jest codziennie od godz. 10.00 do 18.00. Od początku wakacji bardzo licznie odwiedzają go uczestnicy różnego rodzaju półkolonii i innych zajęć w ramach  letniego zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży. Grupy te korzystają z basenu nieodpłatnie.
„Codziennie z oferty wypoczynku na basenie przy ul. Sobieskiego korzystają nieodpłatnie dzieci  ze świetlic środowiskowych,  podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz dzieci  uczestniczące w letnim wypoczynku zorganizowanym przez dębickie spółdzielnie mieszkaniowe. Dzieci i młodzież  korzystają zarówno z dużego basenu , jak i brodzika ze zjeżdżalnią i grzybkiem. Dla zainteresowanych jest też miejsce do zagrania w piłkę plażową” – mówi Robert Mazur, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Specjalna oferta cenowa  wstępu na basen zarówno ten przy ul. Sobieskiego jak i basen kryty przy ul. Piłsudskiego została przygotowana dla posiadaczy   Dębickiej Karty Dużej Rodziny oraz Karty Seniora. Osoby posiadające te karty mogą zakupić bilet wstępu na basen z 50% zniżką. Bezpłatnie na basen mogą wchodzić dzieci do lat 6.

Ceny  biletów:
a) wejście do godziny 15:00
– bilet normalny 10,00 zł/dzień
– bilet ulgowy 6,00 zł/dzień

b) wejście po godzinie 15:00
– bilet normalny 6,00 zł
– bilet ulgowy 4,00 zł

 

źródło: UM Dębica