Wyjątkowy Koncert Uwielbienia w Pilźnie

reklama

Wielu mieszkańców nie tylko z Pilzna, ale z całego powiatu dębickiego zgromadziło się na koncercie uwielbienia jaki w uroczystość Bożego Ciała odbył się na pilźnieńskim rynku. Było trochę „rabanu” o jakim mówił papież Franciszek, była okazja do wspólnotowego potańczenia, posłuchania świadectw wiary oraz płynącej z serca muzyki w wykonaniu różnych artystów. Wielokrotnie dało się słyszeć wesołe Alleluja!

Na scenie zaprezentowali się uczniowie z KiK Muza i przyjaciele oraz Zespół New Day z Gorlic. Grupa Apostolska z Pilzna zadbała natomiast o naukę nowych, bardzo oryginalnych tańców na większą chwałę Pana. Odśpiewany został również Apel Jasnogórski.

Tematem przewodnim zorganizowanego już po raz trzeci wydarzenia były słowa „Niebo w sercu – miłość w nas”. Ci którzy wybrali się do Pilzna na pewno nie żałują! Koncert uwielbienia był potwierdzeniem, że Boga chwalić można w różny sposób!

Głównymi organizatorami byli – burmistrz Pilzna, parafia św. Jana Chrzciciela i Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pilźnie, parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Dobrkowie, Wspólnota Modlitewna „Źródło Pocieszenia”, Akcja Katolicka i Grupa Apostolska oraz Dom Kultury i Centrum Integracji Społecznej w Pilźnie.