[adrotate group="5"]

W związku z inwentaryzacją, Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Dębicy w dniu 30 grudnia 2022 r. (piątek) będzie przyjmować interesantów do godz. 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.
[adrotate group="10"]






