[adrotate group="5"]
Strona główna Region Żyraków Wójt Marek Rączka Zaprasza na Dożynki w Nagoszynie

Wójt Marek Rączka Zaprasza na Dożynki w Nagoszynie

[adrotate group="5"]

Gdy plon już zebrany czas na dożynkowe święto. W Gminie Żyraków doskonale wiedzą w jaki sposób podziękować za zbiory i zorganizować doskonałą zabawę. Nie inaczej będzie i tym razem. W niedzielę, 19 sierpnia miejscem wspólnego świętowania będzie Nagoszyn. Na uroczystą Msze Świętą, tradycyjny pochód wieńców oraz imprezę do późnych wieczornych godzin zaprasza – sołectwo Nagoszyn, Centrum Kultury i Promocji oraz wójt Marek Rączka.

W bogatym programie dożynek znalazły się m.in. występy Orkiestry Dętej Gminy Żyraków, Zespołu Mażoretkowego PRYZMAT ze Straszęcina, Zespołu Tańca Ludowego z Nagoszyna, Gminnego Zespołu Artystycznego oraz grupy COLORADO BAND. Odbędzie się również otwarcie Publicznego Przedszkola w Nagoszynie. Zapraszamy do udziału zarówno w części oficjalnej, jak i w kilkugodzinnej zabawie! Naprawdę warto!

[adrotate group="10"]