Władysław Kosiniak-Kamysz na spotkaniu noworocznym w Łękach Górnych

reklama

Kampania wyborcza przed najważniejszym politycznym wydarzeniem 2020 roku, wyborami prezydenckimi, ruszyła pełną parą. Wizyty kandydatów na prezydenta Polski mają miejsce w całym kraju. Minionej niedzieli, 19 stycznia Władysław Kosiniak – Kamysz, lider PSL-u, ubiegający się o fotel w belwederze, zagościł na spotkaniu noworocznym w Domu Ludowym w Łękach Górnych. Była mowa o zgodzie i konieczności zmiany. Nie zabrakło obietnic, także tych dla naszego regionu.

Podczas spotkania samorządowcy z powiatu dębickiego podzielili się swoimi obawami i problemami z jakimi w bieżącym roku będą zmagać się na terenach swoich gmin.

Noworoczny meeting powiatowego klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego był okazją do podsumowania minionego roku i rozmowy o planach na kolejne kilkanaście miesięcy. Wręczono podziękowania za wieloletnią aktywność i uroczyście przyjęto nowego członka. Jednak w narracji najczęściej padały słowa o mobilizacji i wsparciu swojego kandydata w zbliżającym się wyścigu o urząd prezydenta RP.