Wirtualny spacer po dębickim muzeum. W pierwszym filmie wystawa „Dzień w którym pękło niebo… dębicki wrzesień 1939 roku”

reklama

Dębickie Muzeum jest nieczynne do odwołania, ale dzięki pracownikom placówki wciąż możemy podziwiać wspaniałe ekspozycje. Pierwszy film to powrót do przeszłości. Artur Getler zaprosił na wirtualne zwiedzanie wystawy czasowej zatytułowanej „Dzień w którym pękło niebo… dębicki wrzesień 1939 roku”. Nagranie: Piotr Duda. To ostatnia szansa, aby ją zobaczyć. W najbliższych dniach ma zostać rozebrana. Reportaż z wernisażu, który odbył się we wrześniu 2019 roku zrealizowany przez telewizję Debica.TV można zobaczyć TUTAJ:

Dzień w którym pękło niebo… dębicki wrzesień 1939 roku – Muzeum Regionalne zaprasza na wystawę

To pierwszy, ale nie ostatni film. Wirtualne zwiedzanie muzeum i podziwianie wystaw będzie jeszcze możliwe. W przygotowaniu są kolejne wycieczki. Już wkrótce będzie można obejrzeć on-line spacer po wystawie zatytułowanej „Dębiczan wędrówka ku Niepodległej”. Relację z wernisażu można znaleźć TUTAJ:

Jak wyglądała „Dębiczan wędrówka ku Niepodległej”? Zobacz na wystawie w dębickim Muzeum

Jak udało nam się dowiedzieć, są już czynione prace, aby już wkrótce otworzyć dla zwiedzających ekspozycję zewnętrzną Muzeum Regionalnego w Dębicy.