Wiosenna Zdrojowa Noc Basenów Beauty&Health przed nami

Serdecznie zapraszamy na noc basenów do Latoszyna – Zdrój, która odbędzie się 21 kwietnia 2023 r. od godziny 21.30- 00.30

 W programie zaplanowano:

yoga flow w basenie
iluminacje świetlne
losowanie upominków
masaż ciała naturalnymi olejkami eterycznymi
zabiegi pielęgnujące na twarz
zabiegi ujędrniająco-modelujące na ciało

 wstęp do:

kabin infrared
sauny suchej
bani z zimną wodą
zdrowe przekąski
kawa, herbata

Sekretne spa czekać na Was będzie przed wejściem do saun Yoga Studio – Feel The Good Flow poprowadzi około godzinny blok łatwych do wykonania i przyjemnych w odbiorze ćwiczeń wewnątrz basenu uzdrowiskowego (22:00-23:00). Praktykowanie wybranych elementów jogi, przeplatanych z odpowiednio dopasowanymi ćwiczeniami aerobowymi w wodzie ma wiele zalet. Przede wszystkim, podnosi się wydolność organizmu – usprawnia praca serca i płuc, a jednocześnie pobudza się krążenie krwi. Ćwicząc regularnie, wzmacniają i rozwijają się nasze mięśnie. Sama praktyka sprzyja zaś wyciszeniu natłoku myśli i pozwala na bycie w tzw. „Tu i Teraz”. Dodając do tego cały pakiet dobrodziejstw, które niesie ze sobą woda w basenie naszego latoszyńskiego Uzdrowiska, korzyści potęgują się!

 

Poszukajmy wspólnie synergii z wodą aby odnaleźć też swoje naturalne „Flow” (z j. ang. „Przepływ”).

Wiola Kmiecik wykona zabiegi pielęgnujące na twarz. Oczyszczenie, przygotowanie skóry, maseczki nawilżające po których skóra będzie odnowiona i głęboko nawilżona.

W dotyku – Aromatouch by Rati wprowadzi Was w błogi stan, przy użyciu techniki masażu AromaTouch (by DoTerra) która została opracowana przez dr Davida K.Hill’a. Jest ona dojrzałym owocem kilku lat poszukiwań optymalnego połączenia odpowiedniego rodzaju dotyku z olejkami które przynoszą najwięcej korzyści. Delikatny dotyk i każdy ze stosowanych w trakcie zabiegów olejków i mieszanek przynosi efekty na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Masaż działa relaksującego, stymulująco na odporność, przeciwbólowo oraz harmonizująco. Zabieg obejmuje dłonie, plecy i stopy.

Kalyan – ultra przyjemny, relaksujący masaż twarzy to autorski program który w błyskawiczny sposób odpręża, koi i pielęgnuje uczucie dobrostanu, które objawia się promienną skóra, prawidłowym jej napięciem i młodzieńczym wyglądem. Wszystkie ruchy są delikatne co przekłada się na dogłębne odprężenie i ukojenie emocjonalne. Taki rodzaj stymulacji naskórka prowadzi do produkcji kolagenu miękkiego którego dostatek objawia się skórą nawilżoną, zdrową i młodą .

Beata Szumowicz zadba o Waszą sylwetkę dzięki nowoczesnej technologii EMSlim. Ten elektromagnetyczny stymulator mięśni doskonale modeluje sylwetkę, spala tłuszcz i rzeźbi mięśnie. Jego działanie opiera się na bezinwazyjnej technologii HI-EMT, która służy do budowy i wzmacniania mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej jednocześnie. Już w trakcie zaledwie 30-minutowego zabiegu urządzenie generuje około 20 000 intensywnych i długotrwałych skurczy mięśni, co jest niemożliwe do wykonania w trakcie tradycyjnego treningu .

 

To będzie niezapomniana i bardzo gorąca NOC BASENÓW! Nie może Was zabraknąć

Rezerwacja pod nr tel. 14 627 92 80

Dziękujemy serdecznie za przekazanie upominków firmie Lody Koral, Rehnowa Sp z o.o., Marcin Chmiel, Wiola Kmiecik .

 

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/wiosenna-zdrojowa-noc-basenow-beautyhealth-przed-nami-3197.html