WARSZTATY „KOALICJE DLA NIEPODLEGŁEJ”

reklama

Rusza nowy program dotacyjny „Koalicje dla Niepodległej. Jego celem jest włączenie mieszkańców Polski we wspólne działania dot. lokalnej historii i dziedzictwa, w szczególności upowszechniające wiedzę o odzyskiwaniu niepodległości i odbudowie polskiej państwowości na poziomie lokalnym. Do jego założeń należy także krzewienie współpracy między różnymi podmiotami. Dlatego dofinansowanie będą mogły otrzymać wyłącznie projekty realizowane we współpracy z partnerami.

W związku z powyższym Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach przygotowujących do realizacji projektów w ramach ww. programu. Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli instytucji kultury, organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych. Spotkania zostaną zorganizowane we wszystkich województwach.

Warsztaty w województwie podkarpackim odbędą się w Łańcucie 18 i 19 czerwca 2019 r. w Muzeum – Zamek w Łańcucie – Kasyno Urzędnicze, ul. Kościuszki 2 (wejście od ul. Zamkowej).

Na warsztaty obowiązują zapisy, których można dokonać na stronie internetowej: https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/zapraszamy-na-bezplatne-warsztaty/ , kliknąć nazwę miejscowości – Łańcut i wypełnić otwierający się formularz.

Szczegółowe informacje o warsztatach można uzyskać pod adresem e-mail: [email protected] lub pod numerem telefonu: 22 182 26 05.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/warsztaty-koalicje-dla-niepodleglej-896.html