Wakacyjny „Butik rozmaitości edukacyjnych” w Parku Jordanowskim

Butik rozmaitości

Kilkadziesiąt dzieci uczestniczyło w sobotę 4 i 11 lipca w zajęciach edukacyjno-czytelniczych w ramach projektu pod hasłem „Butik rozmaitości edukacyjnych”. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę wakacji (lipiec-sierpień) od godziny 10:00 do 11:00 w Parku Jordanowskim w Dębicy.

4 Butik rozmaitości Butik rozmaitości Butik rozmaitości Butik rozmaitości Butik rozmaitości

W programie spotkań znalazło się rozwiązywanie zagadek, zabawy ruchowe, zabawy z piłką i chustą animacyjną oraz głośne czytanie bajek.
„Dzieci miały możliwość zabawy chustą animacyjną, udziału w wielu konkursach sprawnościowych i literackich, posłuchania historii niesfornego przedszkolaka Tomka, a na koniec każde dziecko otrzymało „zaczarowany balon” w kształcie pieska, szabli, motylka czy kwiatuszka. Wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy na kolejne wakacyjne spotkania w Parku Jordanowskim. Najbliższe już 25 lipca” – mówi Marzena Kowalska, dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy.  
Organizatorem „Butiku Rozmaitości” jest Stowarzyszenie Libricola  oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy. Projekt jest dofinansowany przez Urząd Miejski w  Dębicy.
 

źródło: UM Dębica