Wakacyjne seanse pod chmurą przy DK „Śnieżka” powróciły!

Dębickie Kino Letnie ruszyło! Ponad 70 osób wzięło udział w pierwszym w tym roku seansie pod chmurką. Wakacyjne projekcje w parku przy Domu Kultury „Śnieżka” powróciły! Podczas premiery widzów rozśmieszyła lekka komedia pt. „Pech to nie grzech”. W najbliższy piątek odrobinę poważniej: komedio – dramat „Zabawa, zabawa”. Lipiec należy bowiem do polskich premier z 2019 roku. W piątkowe wieczory oglądniemy jeszcze: „Legiony”, „Czarny Mercedes” oraz „Serce do walki”. Start o 21.00. A co dalej? Kino letnie opanuje wszystkie piątki przez całe wakacje! Sierpień to kino familijne. Seanse pół godziny wcześniej, o 20.30. Pojawią się takie tytuły jak: „Bella I Sebastian 3”, „Cudowny Chłopak”, „Chłopiec z Burzy”, oraz „Mój Przyjaciel Orzeł”.

Kino letnie to również kolorowe konkursy! Wakacyjne seanse pod chmurką tradycyjnie wspiera i nagrody rozdaje Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka”! W te wakacje do wygrania farba Śnieżka Plamoodporna na letni remont lub zestaw wakacyjnych gadżetów. Jak to zrobić? Wystarczy wziąć udział w projekcji, zrobić pamiątkowe zdjęcie podczas seansu i wrzucić je na swój profil na Facebooku opisując, za co lubisz Kino Letnie. Nie zapomnijcie o hasztagu #kinoletniezesniezka!

Uwaga! Ilość miejsc w seansach ograniczona. Ze względów bezpieczeństwa w projekcji uczestniczyć może maksymalnie 150 osób.

Więcej informacji: https://mokdebica.pl/strona-glowna-sniezka/2207-kino-letnie-w-parku-przy-dk-sniezka