[adrotate group="5"]
Już w najbliższa sobotę w Stasiówce zabrzmi muzyka! 7 sierpnia zabawa taneczna w budynku OSP Stasiówka! Dla wszystkich zagra zespół QUATRO. Start zabawy o godz.20.00. Na imprezę zapraszają: Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz Ruch Społeczny „Nasza Stasiówka”. Wstęp wolny.
[adrotate group="10"]





