[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł „W sieci bez barier ” – szkolenia się nie odbędą

„W sieci bez barier ” – szkolenia się nie odbędą

[adrotate group="5"]

Gmina Jodłowa informuje, że w związku z brakiem zainteresowania przez mieszkańców Gminy  Jodłowa bezpłatnymi szkoleniami komputerowymi w ramach projektu „ W sieci bez barier” w/w szkolenia nie odbędą się.

Źródło: http://jodlowa.eu/index.php/dla-mieszkanca/ogloszenia/2762-2019-12-09-07-05-43

[adrotate group="10"]