W siatkę najlepsza Nagawczyna – 15. Turniej Piłki Siatkowej Sołectw Gminy Dębica

Turniej Piłki Siatkowej Sołectw Gminy Dębica ma już 15 lat. W świętowaniu kryształowej rocznicy wzięły udział drużyny z 12 sołectw: Latoszyna, Głobikowej, Pustkowa, Brzeźnicy, Stobiernej, Pustkowa-Krownic, Braciejowej, Nagawczyny, Pustyni, Kozłowa, Gumnisk oraz Pustkowa-Osiedla. Rozgrywki były zacięte, a emocji jak zwykle nie brakowało.

Turniej siatkarski od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Tegoroczny jubileusz był okazją do docenienia tych, którzy w spotkaniach biorą udział od początku.

To jedyno z wielu sportowych spotkań w Gminie Dębica. Jest już pomysł, by rozgrywki mieszkańców poszczególnych wsi odbywały się częściej.

Turniej Piłki Siatkowej Sołectw Gminy Dębica upłynął w sportowej atmosferze w duchu fair-play. Była okazja do integracji i wspólnej zabawy. Uczestnicy mogli zregenerować siły przy stoisku z poczęstunkiem, a najbardziej zaangażowani w imprezę zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami „Weteran Turnieju”. Kolejna edycja już za rok!

 

—————————————————————————————————————————

Klasyfikacja końcowa :
I Miejsce – Sołectwo Nagawczyna  w składzie : kapitan Joanna Goc, Wojciech Pietrzyk, Piotr Świetlik, Marcin Kosiński, Marek Dobrowolski, Krystian Kowalski, Michał Marć, Mariusz Szczudło, Karolina Marć.

 

II Miejsce – Sołectwo Brzeźnica
III Miejsce – Sołectwo Pustków

IV Miejsce – Sołectwo Głobikowa