W Ropczycach zagrali w turnieju im. Jerzego Kipy

Przez dwa dni trwała sportowa rywalizacja na VI Powiatowym Turnieju w Halowej Piłce Nożnej im. Jerzego Kipy w Ropczycach. W zawodach wzięło udział 22 drużyny, w tym zespół z Giraltovic na Słowacji. Pierwszego dnia rozgrywane były mecze w czterech grupach, drugiego odbyły się spotkania ćwierćfinałowe, półfinały oraz mecz o 3. miejsce i finał. Na boisku spotkali się przedstawiciele różnych szczebli rozgrywek ligowych.

Mecze rozgrywane były po 10 min. Po pierwszy dniu na placu boju pozostało 8 drużyn. Przedsięwzięcie od samego początku wspiera m.in. Podokręg Piłki Nożnej w Dębicy.

Do półfinałów awansowały drużyny z Łopuchowej, Nockowej, Olchowej i Ropczyc. Dla najlepszych zespołów w turnieju przygotowano nowe komplety strojów piłkarskich.

Finał VI Powiatowego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej im. Jerzego Kipy był bardzo emocjonujący. Do rozstrzygnięcia starcia LKS-u Łopuchowa z Olchovią potrzebna była seria rzutów karnych. W niej lepszą skutecznością wykazali się piłkarze z Olchowej i to oni mogli się cieszyć ze zwycięstwa.