Zaginął mieszkaniec Dębicy – Jakub. Miało to miejsce w Holandii, okolice Oss. Jakub pochodzi z Dębicy. Od jakiegoś czasu przebywał w Holandii . Zaginiony od 18 września 2024 roku, brak kontaktu z rodziną.
Rysopis:
- Wzrost: ok. 180 cm
- Sylwetka: szczupła budowa ciała
- Włosy: ciemny brąz
- Oczy: niebieskie
Jeździ samochodem Honda CRV srebrna lub Opel Meriva srebrno- niebieski. Na chwilę obecną nie posiadamy informacji na temat ubioru mężczyzny w dniu zaginięcia.
Ktokolwiek widział lub posiada jakiekolwiek informacje o zaginionym proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji lub bezpośrednio z numerem telefonu 112
źródło: Ratownictwo Powiatu Dębickiego






