[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł W Holandii zaginął mieszkaniec Dębicy – Jakub!

W Holandii zaginął mieszkaniec Dębicy – Jakub!

[adrotate group="5"]

Zaginął mieszkaniec Dębicy – Jakub. Miało to miejsce w Holandii, okolice Oss. Jakub pochodzi z Dębicy. Od jakiegoś czasu przebywał w Holandii . Zaginiony od 18 września 2024 roku, brak kontaktu z rodziną.

Rysopis:

  • Wzrost: ok. 180 cm
  • Sylwetka: szczupła budowa ciała
  • Włosy: ciemny brąz
  • Oczy: niebieskie

Jeździ samochodem Honda CRV srebrna lub Opel Meriva srebrno- niebieski. Na chwilę obecną nie posiadamy informacji na temat ubioru mężczyzny w dniu zaginięcia.

Ktokolwiek widział lub posiada jakiekolwiek informacje o zaginionym proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji lub bezpośrednio z numerem telefonu 112

źródło: Ratownictwo Powiatu Dębickiego

[adrotate group="10"]