[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica W dębickiej Dziewiątce będą grać w bilard i szachy. Nowa sala gier...

W dębickiej Dziewiątce będą grać w bilard i szachy. Nowa sala gier otwarta!

[adrotate group="5"]

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 9 korzystają już ze strefy gier podwórkowych, patia i bogatego zaplecza sportowego. Teraz przyszedł czas na kolejne miejsce do nauki i rozrywki. Nowo oddana sala gier z pewnością przypadnie uczniom do gustu.

Stoły bilardowe w dębickiej dziewiątce to nie nowość. Przez prawie 20 lat trenowali się tutaj młodzi adepci tego sportu. Na uroczystym otwarciu pojawił się jeden z wychowanków  szkoły Bartłomiej Pondo – dwukrotny Mistrz Polski Biznesu.

Nowe miejsce do nauki i zabawy w Szkole Podstawowej Nr 9 to kolejny pomysł na to, by naukę połączyć z zabawą. Gratulujemy inicjatywy i już czekamy na kolejnych mistrzów, którzy w nowej sali gier złapią sportowego bakcyla.

[adrotate group="10"]