Gratulacje i podziękowania z rąk przedstawicieli władz powiatu i miasta przyjęły osoby bezinteresownie zaangażowane w organizację tegorocznego Orszaku Trzech Króli w Dębicy. Uroczyste podsumowanie wspólnej pracy reprezentantów różnych środowisk, odbyło się wczoraj (4 lutego br.) w Starostwie Powiatowym w Dębicy.
Spotkanie poprowadziła pani Barbara Pelczar-Białek, Dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji. Wyrazy wdzięczności oraz symboliczne upominki dla zebranych przekazali: pan Andrzej Reguła, Starosta Powiatu Dębickiego oraz pan Jarosław Śliwa, Wiceburmistrz Dębicy. – Dzięki Państwa inwencji i zaangażowaniu Orszak okazał się wspaniałym wydarzeniem, w którym uczestniczyło kilka tysięcy mieszkańców Ziemi Dębickiej. Gratuluję efektów pracy – mówił Starosta Andrzej Reguła.
W trakcie spotkania pokazano też opatrzoną zabawnym komentarzem prezentację multimedialną przedstawiającą poszczególne momenty III Orszaku Trzech Króli w Dębicy.






