[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Uroczyste podsumowanie III Orszaku Trzech Króli

Uroczyste podsumowanie III Orszaku Trzech Króli

[adrotate group="5"]
DSCF9956Gratulacje i podziękowania z rąk przedstawicieli władz powiatu i miasta przyjęły osoby bezinteresownie zaangażowane w organizację tegorocznego Orszaku Trzech Króli w Dębicy. Uroczyste podsumowanie wspólnej pracy reprezentantów różnych środowisk, odbyło się wczoraj (4 lutego br.) w Starostwie Powiatowym w Dębicy.

Spotkanie poprowadziła pani Barbara Pelczar-Białek, Dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji. Wyrazy wdzięczności oraz symboliczne upominki dla zebranych przekazali: pan Andrzej Reguła, Starosta Powiatu Dębickiego oraz pan Jarosław Śliwa, Wiceburmistrz Dębicy. – Dzięki Państwa inwencji i zaangażowaniu Orszak okazał się wspaniałym wydarzeniem, w którym uczestniczyło kilka tysięcy mieszkańców Ziemi Dębickiej. Gratuluję efektów pracy – mówił Starosta Andrzej Reguła.

W trakcie spotkania pokazano też opatrzoną zabawnym komentarzem prezentację multimedialną przedstawiającą poszczególne momenty III Orszaku Trzech Króli w Dębicy.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

źródło: Powiat Dębica
[adrotate group="10"]