Ulica Sportowa gotowa! Inwestycje drogowe w Dębicy

reklama

Ulica Sportowa gotowa! Nowa nawierzchnia asfaltowa już jest. Droga prowadząca do miejskich instytucji takich jak: Miejski Ośrodek Kultury, kompleksy sportowe MOSiR, II LO oraz komendy policji dzięki inwestycji zyskała nowe oblicze. Prace zostały pokryte  ze środków przeznaczonych na bieżące utrzymanie dróg na terenie Dębicy.

Jak możemy przeczytać na stronie Urzędu Miejskiego w Dębicy:

„Zakres prac obejmował frezowanie starej nawierzchni oraz wykonanie nowej nakładki asfaltowej na odcinku ok. 220 m.b. od ul. Słonecznej do skrzyżowania z ulicą Brzegową. (…) Remont tej drogi to niezbędna inwestycja zarówno dla mieszkańców, jak również dla całej społeczności, tym bardziej, że po ubiegłorocznym remoncie sieci wodno-kanalizacyjnej, ulica Sportowa była w bardzo złym stanie. Cieszę się, że kolejna inwestycja została zrealizowana i będzie służyć naszej społeczności – mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.”

To nie koniec inwestycji drogowych w Dębicy. Dobiega końca przebudowa ulicy Olszynowej. Realizowany jest również kolejny etap robót na ulicy Sienkiewicza. W planach także ul. Staszica. W ramach prac, które mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu planowany jest nowy chodnik.