To będzie “Samochodowa Filmowa Noc Pod Gwiazdami”

Czas na wyjątkową filmową przygodę! Szykuje się coś zupełnie nowego dla wszystkich miłośników kina. Już 2 września o godzinie 20:00 na parkingu Firmy Śnieżka SA w Brzeźnicy odbędzie się pierwsze w historii Gminy Dębica mobilne samochodowe kino letnie. Partnerem strategicznym kina jest ŚNIEŻKA GROUP. 

To wydarzenie, które z pewnością wpisze się w kalendarz letnich atrakcji. Pod otwartym niebem, w blasku gwiazd, zapraszamy na projekcję filmu “Sposób na teściową”. Komedia pełna humoru i zabawnych sytuacji dostarczy wszystkim widzom rozrywki na najwyższym poziomie. To doskonała okazja na wspólny relaks w otoczeniu przyjaciół i rodziny.

Organizatorzy postanowili zadbać o wyjątkową atmosferę tego wieczoru. Dla każdego z widzów przygotowany został darmowy popcorn oraz testery farb, które dodadzą smaku i koloru całej imprezie. Jeśli preferujesz oglądanie filmu w luźniejszym stylu, nie musisz się martwić – na terenie wydarzenia będą rozłożone wygodne leżaki.

Dla posiadaczy kabrioletów mamy dobrą wiadomość – specjalnie dla Was zarezerwowano drugi rząd przed wielkim ekranem. To doskonała okazja, by podziwiać film zza kierownicy swojego ukochanego samochodu i cieszyć się wyjątkowym doznaniem. Kolejne rzędy zajmą pozostałe samochody, a SUVy zostaną zaparkowane w ostatnich rzędach, aby każdy mógł swobodnie podziwiać film.

Całe przedsięwzięcie to idealny sposób na spędzenie pięknej wrześniowej nocy. Mobilne samochodowe kino letnie w Gminie Dębica to pomysł, który łączy tradycję kina letniego z nowoczesnością i komfortem. Dlatego już teraz zarezerwujcie sobie ten termin i przybywajcie licznie na parking Firmy Śnieżka SA w Brzeźnicy. To będzie niezapomniana noc pełna emocji, śmiechu i wspaniałych wspomnień.