Dzisiaj po godz. 16 doszło do wypadku na autostradzie A4 pomiędzy Dębicą, a Ropczycami. Prawdopodobnie wskutek uszkodzenia opony, jadący w stronę Rzeszowa, kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem. TIR z wyładowaną kilkudziesięciotonowym ładunkiem naczepą przełamał bariery między pasami ruchu i przewrócił się.
Ciężko rannego kierowcę śmigłowcem pogotowia ratunkowego przetransportowano do szpitala.
Ruch w stronę stolicy województwa przez blisko godzinę był zablokowany. Od ok. 17.30 przejazd w obie strony jest możliwy, ale tylko jednym pasem.
m.






