Tegoroczny Goodfest odwołany!

reklama

Goodfest 2020 odwołany. Wielka muzyczna impreza organizowana cyklicznie przez Firmę Oponiarską Dębica S.A. oraz Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. w tym roku niestety się nie odbędzie. O takiej decyzji organizatorów poinformowała w mailu przesłanym do naszej redakcji Urszula Korzec z Firmy Oponiarskiej Dębica SA:

„Pragnę przekazać informację dot. imprezy Goodfest 2020. Z przykrością informuję, że związku z obowiązującym stanem epidemii COVID-19 w Polsce i wobec wynikających z niego ograniczeń, m.in. w zakresie organizacji imprez masowych i zgromadzeń, informujemy, że tegoroczna edycja Goodfestu nie odbędzie się.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz społeczności lokalnej, w której żyjemy, zawsze było i jest priorytetem dla naszej firmy.

Wierzymy, że w obecnych okolicznościach decyzja o nieorganizowaniu imprezy jest jedynym słusznym krokiem.”

Strefa kulinarna, sportowa, popularno-naukowa, warsztaty interaktywne, animacje dla dzieci i oczywiście pokaz fajerwerków. W ubiegłym roku atrakcji dla dużych i małych nie brakowało. Tym razem fani dobrej muzyki i zabawy niestety będą musieli obejść się smakiem. Pozostaje jedynie czekać i liczyć na edycję 2021.