Takiej świątecznej rewii na lodzie w Dębicy jeszcze nie było

Ponad 70 wspaniałych zawodników, kolorowe stroje, klimatyczne światła, ciekawe rekwizyty i klimatyczna muzyka. Niezwykłych emocji i wrażeń artystycznych dostarczyła „Rewia Świąteczna” na lodzie! Utalentowani reprezentanci Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego MORS w Dębicy zachwycili na tafli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Świąteczna inscenizacja przyciągnęła wielu mieszkańców naszego miasta i okolic. Wielkie emocje, zachwyt i podziw. Takimi słowami można podsumować to widowisko. Na dębickim lodowisku wystąpili doświadczeni zawodowcy, a także początkujący pasjonaci tego sportu. Nie zabrakło popisowych sztuczek. Skoki, piruety, sekwencje kroków. W występach solowych oraz grupowych można było podziwiać umiejętności naszych łyżwiarzy.

Były mikołaje, elfy i śnieżynki. Zadbano o każdy szczegół. Tuż przed wigilią poczuliśmy wspaniały klimat Świąt Bożego Narodzenia. Niezwykły występ został nagrodzony gromkimi brawami publiczności. Była to trzecia „Rewia Świąteczna” na lodzie. Na wydarzenie zaprosił Uczniowski Klub Łyżwiarstwa Figurowego MORS w Dębicy, szkolący dzieci i młodzież w zakresie łyżwiarstwa figurowego i rolkarstwa w województwie podkarpackim.