[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł „Super Oes Dębica 2015” już w sierpniu

„Super Oes Dębica 2015” już w sierpniu

[adrotate group="5"]
621

Zarząd Automobilklubu „STOMIL” Dębica na 23 sierpnia (niedziela) br. planuje zorganizowanie zawodów samochodowych pod nazwą „Super Oes Dębica 2015” o Puchar Burmistrza Miasta Dębicy dla kierowców amatorów oraz zawodników licencjonowanych. W wyścigu zadeklarowało swój udział około 60 załóg z Polski południowo-wschodniej.

Super Oes Super Oes Super Oes Super Oes Super Oes Super Oes Super Oes Super Oes

Trasa zawodów licząca ogółem 1400 m. będzie przebiegała ulicą Ratuszową, Saperów oraz ulicami okalającymi Urząd Miejski. Planowane zawody odbywać się będą w niedzielę w godzinach 9.00-17.00. Jak deklarują organizatorzy próby szybkościowe rozegrane zostaną na odcinku wspomnianych ulic, które na czas wyścigu zostaną zamknięte dla normalnego ruchu drogowego. Organizatorzy przewidują przejazd treningowy oraz trzy przejazdy wyścigowe. Startujący będą wyjeżdżać na trasę kolejno według ustalonej wcześniej listy startowej, w jedno minutowych odstępach. Obserwatorzy oraz kibice którzy będą chcieli przyglądać się wyścigowi będą mogli śledzić przebieg prób szybkościowych przebywając poza trasą próby, w miejscach specjalnie w tym celu wyznaczonych i oznaczonych przez organizatora. Organizatorem imprezy jest Automobilklub „STOMIL” w Dębicy.

Fot. Automobilklub „STOMIL” w Dębicy

źródło: UM Dębica
[adrotate group="10"]