06.08.2016 do Przytuliska Dębica trafiła młodziutka, suczka.
Wysokości przed „kolano” dorosłego człowieka. Jest wystraszona, mocno wychudzona, ze strachu sika na widok człowieka. Obecnie jest zdezorientowana nowym miejscem. Jest grzeczna i spokojna. Dogaduje się z innymi psami. Błąkała się kilka dni po ogródkach działkowych i „Wałach” rozlokowanych przy ulicy Jana Pawła II w Dębicy.
Jeżeli nie zgłosi się właściciel to suczka będzie do adopcji za 14 dni, tj. od 20.08.2016.
Uwaga: Psy z Przytuliska Dębica nie są oddawane na łańcuch i nie wolno ich rozmnażać!
WARUNKIEM ADOPCJI PSA JEST WIZYTA PRZEDADOPCYJNA W NOWYM DOMU.
Kontakt:
PRZYTULISKO DĘBICA przy ZUM DĘBICA
(druga brama za Stacją Paliw „DEZAKO”)
ul. Ratuszowa 12
39-200 Dębica
tel.: (014) 681 64 86 (w godz.: 07:30-14:30, od Pn.-Pt.)
Właściciel powinien posiadać w momencie odbierania psa ze sobą dokument potwierdzający, że pies jest jego: np. książeczkę zdrowia psa. Opłata za odebranie psa z Przytuliska to 160 złotych, płatna na miejscu.






