Startuje kino letnie z nagrodami od Śnieżki

reklama

Już w najbliższy piątek rozpocznie się kolejna edycja kultowego dębickiego „Kina letniego”. Tym razem organizatorzy przygotowali dla miłośników kina osiem polskich i zagranicznych filmów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Partnerem współfinansującym inicjatywę,jak co roku, jestFFiL Śnieżka SA. Udział w seansie i możliwość zdobycia nagród – to cotygodniowa propozycja dla widzów, aktualna przez całe wakacje.

Inauguracyjny seans – oczywiście pod gołym niebem –odbędzie się w piątek, 3 lipca, o godz. 21:00w parku przy Domu Kultury Śnieżka. Kolejne filmy będą wyświetlane we wszystkie piątkowe wieczory przez cały okres wakacyjny.

Dębickie Kino letnie wspieramy od kilku lat, a w tym szczególnym czasie, kiedy utrudnione jest wakacyjne podróżowanie, nasza oferta ma możliwość trafić do jeszcze szerszego grona odbiorców. Dziś znaczenia dla mieszkańców lokalnych społeczności nabierają przecież propozycje spędzania wolnego czasu w miejscu zamieszkania. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dobre filmy i zadbaliśmy o  wygodne leżaki, które zostaną ustawione w bezpiecznych odległościach od siebie, aby każdy czuł się komfortowo. Liczymy, że jak co roku dopiszą zarówno pogoda, jak i frekwencja– mówi Aleksandra Małozięć, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej FFIL Śnieżka SA.

W ramach tegorocznej edycji kina letniego zaplanowano osiem projekcji. W lipcu wszyscy chętni będą mogli obejrzeć polskie premiery filmowe 2019 roku, m.in.: „Pech to nie grzech” i „Zabawa, zabawa”. Natomiast w sierpniu organizatorzy zaproszą całe rodziny na seanse kina familijnego, w tym takie produkcje jak„Cudowny chłopak”czy „Mój przyjaciel orzeł”.

Poza dobrą rozrywką, na uczestników tradycyjnie czeka również konkurs organizowany przez Śnieżkę. Tym razem, aby zawalczyć o atrakcyjne nagrody, wystarczy wykonać pamiątkowe zdjęcie z seansu pod chmurką, dodać do niego opis będący odpowiedzią na pytanie: „Za co lubisz Kino letnie?” oraz oznaczyć zdjęcie hashtagiem #kinoletniezesniezka. Najciekawsze wpisy zostaną nagrodzone farbami Śnieżka Plamoodporna na letnie malowanie oraz zestawami wakacyjnych gadżetów.

Organizatorem kina letniego jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, a partnerem współfinansującym seanse i organizującym konkurs dla widzów jest Śnieżka, która dębickie „Kino letnie” wspiera regularnie od 2016 roku. Regulamin akcji dostępny jest na stronie: sniezka.pl oraz mokdebica.pl.

*****

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA to firma z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku chemii budowlanej i wiodąca spółka w Grupie Kapitałowej Śnieżka, która jest jednym z liderów na rynku farb dekoracyjnych, lakierów oraz szpachli w Polsce, na Węgrzech, Ukrainie i Białorusi. Jej kluczowe marki to: Śnieżka, Magnat, Vidaron, Foveo Tech, Beston i Rafil, a także popularne na węgierskim rynku: Platinum, Inntaler, Cellkolor i Boróka.

We wszystkich spółkach należących do Grupy jest zatrudnionych ok.1 400 pracowników,a zlokalizowane w czterech krajach (Polska, Węgry, Ukraina i Białoruś) fabryki wytwarzają̨ rocznie około 190 mln kg różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej. Na koniec 2019 roku Grupaaktywnie działała na 15 rynkach zagranicznych.

Od 2003 r. akcje FFiL Śnieżka SA są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a jej założyciele i ich sukcesorzy nadal kontrolują ok. 60% kapitału zakładowego.Od  czasu debiutu na giełdzie FFiL Śnieżka SA regularnie wypłaca akcjonariuszom dywidendę z wypracowanych zysków.