Najbliższy weekend zapowiada się barwnie i rozrywkowo. Firma Śnieżka zaprasza wszystkich małych artystów na Kolorowy Dzień Dziecka do Galerii Dębickiej. Uroczyste otwarcie dwudniowej imprezy już w sobotę, 28 maja o godz.11. Będzie się działo, zaplanowano moc atrakcji. Między innymi malowanie satynowymi farbami dużych kolorowanek i drewnianych zabawek, które każdy będzie mógł zabrać ze sobą, oraz modelowanie kolorowych balonów. Do zdobycia wiele atrakcyjnych nagród.
Podczas kolorowego weekendu Galerię Dębicką odwiedzą bajkowe stwory z programu „Mali Projektanci” realizowanego przez Śnieżkę i Fundację Śnieżki Twoja Szansa. To okazja aby na własne oczy zobaczyć barwne instalacje, jakie stworzyły dzieci z dębickich przedszkoli pod okiem artystki Agnieszki Osak. Wystawę będzie można oglądać do 12 czerwca.
Galeria Dębicka i Śnieżka zapraszają na KOLOROWY DZIEŃ DZIECKA






