Sierpniowe Jarmarki już w sobotę – Serwis informacyjny Miasta Dębica

09 sierpnia 2023

Ikonka głośnika

Loading…

Wakacyjna odsłona Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz Dembickiej Giełdy Staroci odbędzie się w sobotę (12 sierpnia) na Rynku. Mieszkańcy ponownie będą mogli zaopatrzyć się w tradycyjne jadło i wyroby twórców ludowych.

Kilkudziesięciu wystawców zapowiedziało swój udział w najbliższych Jarmarkach. Na dębiczan będą czekać na płycie Rynku już od godz. 8:00. Nie zabraknie stoisk ze swojskim pieczywem, produktami z mleka owczego i koziego, a także miodów i ziół. Koneserzy antyków będą mieli okazję nabyć wyjątkowe przedmioty z dawnych lat: monety, książki, zegary, kartki pocztowe, porcelanę i ręcznie wykonaną biżuterię z naturalnych kamieni oraz drewniane zabawki.

Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicka Giełda Staroci” odbywają się raz w miesiącu do października, w każdą drugą sobotę na dębickim Rynku w godzinach od 8:00 do 13:00.

Rezerwacji miejsc należy dokonać telefonicznie lub mailowo u organizatora: tel. (14) 6838-212, (14) 6838-211; e-mail: jarmarki@umdebica.pl

Źródło: https://debica.pl/sierpniowe-jarmarki-juz-w-sobote/