Ruszyło Euro Pilzno

reklama

W weekend rozpoczęły się rozgrywki Euro Pilzno. Pierwszy dzień turnieju, to były rozgrywki młodych piłkarzy z rocznika 2012. Zwyciężyła drużyna SP Team Przecław, wyprzedzając na podium UKS Szóstkę Jasło oraz Bieniaminka Soccer Schools Rzeszów.

KS Legion Pilzno I sklasyfikowano na czwartym miejscu, natomiast KS Legion Pilzno II zajął 8. lokatę na 10 drużyn. – Ogromne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju również dla wspaniałych rodziców z KS Legion Pilzno, którzy spisali się na medal. Czerwony sektor i doping niosący się po całej hali zrobił niesamowite wrażenie. Byliście wspaniali – podkreślają organizatorzy Euro Pilzno.

W niedzielę, 26 stycznia rywalizowali najmłodsi zawodnicy z rocznika 2013. – To w zasadzie nie był turniej, lecz festiwal, w którym wszystkie drużyny były zwycięskie. Nie zabrakło natomiast walki i radości, dzieci przez cały dzień robiły to, co kochają najbardziej – dodają organizatorzy. Poza drużyną gospodarzy wystąpiły jeszcze zespoły m.in. z: Dębicy, Tarnowa, Mielca czy Rzeszowa.

Przed nami jeszcze turnieje roczników: 2011 (1 lutego), 2009 (2 lutego), 2010 (8 lutego) i 2008 (9 lutego). Zapraszamy do kibicowania oraz śledzenia wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/EUROPilzno.

 

Galerie zdjęć: 

Źródło: http://pilzno.um.gov.pl/wydarzenia/ruszylo-euro-pilzno