Ruszył remont w rejonie ulicy Batorego w Dębicy. Jak mówi radny miejski Piotr Michoń, mieszkańcy poprzez radę osiedla zabiegali o poprawę infrastruktury w tym miejscu już od kilku lat.
W ramach remontu zaplanowana została wymiana krawężników i kanalizacji deszczowej oraz położenie nowej nakładki asfaltowej. Przybędzie również miejsc parkingowych tak cennych w tym rejonie miasta. Koszt całej inwestycji wynosi 150 tyś. zł., a termin zakończenia prac prowadzonych przez dwie dębickie firmy zaplanowany jest na koniec lipca bieżącego roku.





