Rozstrzygnięto Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

reklama

 

Rozstrzygnięto doroczny Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową organizowany przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej.

Do konkursu zgłoszonych zostało 37 szopek. Jury w składzie: Maria Niedziela, Agata Bara i Waldemar Sztogrin postanowiło przyznać:

W kategorii: szkoła podstawowa I MIEJSCE – Justyna Pacana (Sz.P. nr 1 w Jodłowej), II MIEJSCE – Paweł Zima (Sz.P. nr 2 w Jodłowej), III MIEJSCE  – Patrycja Kaczka, Karolina Kita, Gabriela Stojak i Weronika Kloczkowska (Sz. P. nr 1 w Jodłowej). Ponadto  w y r ó ż n i e n i a  otrzymali: Rafał Zoń (Sz.P. nr 2 w Jodłowej) oraz Klaudia Wójcik, Ewelina Stojak i Natalia Ziobrowska (Sz. P. nr 1 w Jodłowej).

W kategorii: szopek wykonanych rodzinnie I MIEJSCE zdobyła Aneta i Monika Szpak z Jodłowej Górnej, II MIEJSCE – Karol i Julia Janusz z Jodłowej, natomiast III MIEJSCE – Natalia, Patryk, Elżbieta i Robert Lech z Jodłowej Górnej. Ponadto przyznano w y r ó ż n i e n i a dla : Aleksandry, Sandry, Anny Kłusek i Ewy Malinowskiej – Kity z Jodłowej oraz Jakuba, Karola i Łukasza Nawracaja z Jodłowej.

Zobacz galerię

Źródło: http://jodlowa.eu/index.php/48-aktualnoci/2415-rozstrzygnieto-konkurs-na-szopke-i-kartke-bozonarodzeniowa-2