[adrotate group="5"]
Strona główna Region Gmina Dębica Rowerowe Cyklokarpaty już w sobotę w gminie Dębica

Rowerowe Cyklokarpaty już w sobotę w gminie Dębica

[adrotate group="5"]

Maraton Rowerowy „Cyklokarpaty” po raz kolejny w gminie Dębica. Już w najbliższą sobotę kolarze rywalizować będą na odcinku prowadzącym m.in. przez Kamionkę, Bliznę, Ociekę i Pustków-Osiedle. Przygotowano trzy trasy o różnej długości – „hobby” liczącą 27 km, „mega” w ramach której do pokonania jest 62 km oraz „giga”, która wymaga przejechania aż 82 km. Dodatkowo w czasie zawodów na krótkich pętlach odbędą się mini-mistrzostwa dla dzieci do 13 lat. Miasteczko zawodów i start rywalizacji zlokalizowane zostanie w Kamionce. Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej http://www.cyklokarpaty.pl/kamionka. Do uczestnictwa i kibicowania na trasie zapraszają wójtowie gmin Dębica, Ostrów i Niwiska oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

[adrotate group="10"]