Rolki można szykować już na wakacje! Dębicki MOSiR otwiera nową atrakcję!

Już można szykować rolki! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy szykuje nową atrakcję i oficjalnie zapowiada otwarcie sezonu jazdy oraz treningów na rolkach. Właśnie trwają wielkie przygotowania. Wszystko ma ruszyć już w wakacje!

O nowościach, jakie dla dębiczan i nie tylko szykuje MOSiR poinformowała w sieci dyrektor Marta Pawełko-Tokarz:

„Dzisiaj MOSiR Dębica odwiedził Prezes Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich – Bartosz Pisarek. Nawiązanie współpracy z tym związkiem sportowym to nadzieja na poszerzenie oferty MOSiR o kolejną aktywność sportową. Zawodnicy Klubu Łyżwiarstwa Figurowego MORS oraz Klubu Hokejowego Dębica dzisiaj pierwszy raz mogli testować nowoczesną nawierzchnię na tafli dębickiego lodowiska. A już niebawem przedstawimy ofertę dla mieszkańców Dębicy i nie tylko.

Dziękuję Prezesowi Bartoszowi Pisarek za przyjazd do Dębicy i podzieleniu się z nami wiedzą jak można wykorzystać sportowo nasz obiekt po zastosowaniu tych nowoczesnych rozwiązań. Taka nawierzchnia to jedyne rozwiązanie w województwie i nieliczne w Polsce.  Mamy się czym pochwalić ”

Dębickie lodowisko może służyć do innych celów dzięki systemowej, wielofunkcyjnej nawierzchni polipropylenowej. Taka inwestycja pozwala na rozmnożenie tafli lodu i korzystanie z obiektu przez cały rok, wykorzystując przestrzeń do organizacji wszelakich wydarzeń kulturalnych czy sportowych.