Pyszne jedzenie, mnóstwo zachwycających dekoracji, a do tego wspaniała atmosfera

Pyszne jedzenie, mnóstwo zachwycających dekoracji, a do tego wspaniała atmosfera. Tak było na  Kiermaszu Wielkanocnym Gminy Żyraków. W Szkole Podstawowej w Woli Wielkiej atrakcji nie zabrakło. Mnóstwo osób przyszło, by wspólnie spędzić ten przedświąteczny czas.

Była degustacja Wypieków i Potraw Wielkanocnych przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich „WOLANKI”, Przegląd i Rozstrzygnięcie XXVII Gminnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową, a także wręczenie nagród w XXII Konkursie na Kartkę Wielkanocną.

Nie zabrakło również muzyki. Koncert Laureatów i Uczestników IV Przeglądu Pieśni Wielkopostnych i Wielkanocnych oraz część artystyczna pt. „Przedstawienie Wielkanocne” w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Woli Wielkiej zachwyciła wszystkich. Na Kiermasz Wielkanocny zaprosili: Wójt Gminy Żyraków, Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie, Szkoła Podstawowa w Woli Wielkiej, Stowarzyszenie KGW „Wolanki” w Woli Wielkiej, Sołectwo Wola Wielka oraz Jednostka OSP w Woli Wielkiej.