Pożegnanie wieloletnich pracowników urzędu – Serwis informacyjny Miasta Dębica

27 lutego 2021

W ostatnich tygodniach, po wielu latach pracy na rzecz lokalnej społeczności, sześciu pracowników Urzędu Miejskiego w Dębicy przeszło na emeryturę. Na pożegnanie emeryci otrzymali od władz miasta oraz współpracowników; pamiątkowe listy gratulacyjne oraz podziękowania za zaangażowanie i wieloletnią współpracę.

Pożegnanie wieloletnich pracowników urzędu

Pożegnanie wieloletnich pracowników urzędu

Pożegnanie wieloletnich pracowników urzędu

Pożegnanie wieloletnich pracowników urzędu

Pożegnanie wieloletnich pracowników urzędu
Dziękujemy za służbę państwu polskiemu i wspólnocie samorządowej, sumienne i odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków, postawę godną naśladowania, poświęcenie i serce włożone w każdy czyn na rzecz naszego miasta.

Z okazji zakończenia pracy zawodowej, Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk wraz z zastępcami złożyli na ręce osób odchodzących na emeryturę podziękowania i życzenia wszelkiej pomyślności i dobrego zdrowia.

Życzymy, aby dzisiejszy bilans osiągnięć zawodowych stał się źródłem satysfakcji i poczucia zadowolenia z efektów dotychczasowego trudu oraz inspiracją do dalszej działalności. Dziękujemy za służbę państwu polskiemu i wspólnocie samorządowej, sumienne i odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków, postawę godną naśladowania, poświęcenie i serce włożone w każdy czyn na rzecz naszego miasta – mówił burmistrz Mariusz Szewczyk.

Wśród pracowników, którzy w ostatnim czasie zakończyli pracę w dębickim ratuszu znaleźli się naczelnicy dwóch wydziałów UM: Zofia Miler, naczelnik Wydziału Gospodarki Przestrzennej oraz Roman Rogowski, naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich, który pracę w administracji rozpoczął w 1971 roku, a z Urzędem Miejskim w Dębicy związany był od ponad 40 lat. Poza naczelnikami na emeryturę odeszło czterech pracowników urzędu: Janusz Bocheński, Stanisława Pasieka, Teresa Piękoś oraz Halina Stachowicz.

Wszystkim Emerytom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za oddanie, pomocną dłoń, każde dobre słowo. Życzymy zadowolenia płynącego z wypełnionej służby, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, realizacji pasji, zainteresowań oraz dalszych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem.

Źródło: https://debica.pl/pozegnanie-wieloletnich-pracownikow-urzedu/