Blisko 40 wystawców będzie prezentować swoje stoiska podczas Kiermaszu Wielkanocnego połączonego z XIII Powiatowym Konkursem na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową. Wydarzenie, organizowane przez Starostwo Powiatowe w Dębicy, odbędzie się 14 kwietnia (niedziela) br. w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy przy ul. Ogrodowej 20.
Program imprezy:
godz. 12.00 – otwarcie Kiermaszu,
godz. 12.30 – rozpoczęcie prac Komisji Konkursowej,
godz. 14.30 – ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom konkursu.
Jak zawsze będzie można popróbować świątecznych specjałów, podpytać o przepisy, metody i pomysły na wykonanie wielkanocnych ozdób, a w razie chęci – kupić prezentowane rękodzieło i wyroby. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Źródło: http://www.powiatdebicki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2668





