Dzisiaj na placu przy komendzie KPP w Dębicy odbył się uroczysty apel z okazji Powiatowych Obchodów Święta Policji. Podczas wydarzenia wręczono awanse funkcjonariuszom.
Były podziękowania, życzenia i gratulacje, w czasie których wielokrotnie podkreślano znaczenie policji w życiu obywateli. W uroczystościach wziął udział wójt gminy Dębica Adam Pieniążek oraz przedstawiciele lokalnych samorządów, służb mundurowych i parlamentarzyści.
Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/powiatowe-obchody-swieta-policji-4202.html






