[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Powiatowe Obchody Święta Policji

Powiatowe Obchody Święta Policji

[adrotate group="5"]

Dzisiaj na placu przy komendzie KPP w Dębicy odbył się uroczysty apel z okazji Powiatowych Obchodów Święta Policji.  Podczas wydarzenia wręczono awanse funkcjonariuszom.

Były podziękowania, życzenia i gratulacje, w czasie których wielokrotnie podkreślano znaczenie policji w życiu obywateli. W uroczystościach wziął udział wójt gminy Dębica Adam Pieniążek oraz przedstawiciele lokalnych samorządów, służb mundurowych i parlamentarzyści.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/powiatowe-obchody-swieta-policji-4202.html

[adrotate group="10"]