[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica „Poskromienie Złośnicy” na podstawie komedii W. Szekspira w wykonaniu „TALII” z II...

„Poskromienie Złośnicy” na podstawie komedii W. Szekspira w wykonaniu „TALII” z II LO

[adrotate group="5"]

Dużo emocji, uśmiechu i moc wrażeń artystycznych. „Talia” jak zwykle stanęła na wysokości zadania i wystawiła spektakl na najwyższym poziomie. Grupa teatralna z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy tym razem zaprosiła na „Poskromienie Złośnicy” na podstawie komedii W. Szekspira.

Na premierze w Domu Kultury Śnieżka pojawili się absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego. Swoich kolegów po fachu wspierali również dawni członkowie „Talii”.  Spektakl „Poskromienie Złośnicy”,  na podstawie jednego z pierwszych dzieł Szekspira, sądząc po wielkich brawach zachwycił publiczność.

[adrotate group="10"]