Dużo emocji, uśmiechu i moc wrażeń artystycznych. „Talia” jak zwykle stanęła na wysokości zadania i wystawiła spektakl na najwyższym poziomie. Grupa teatralna z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy tym razem zaprosiła na „Poskromienie Złośnicy” na podstawie komedii W. Szekspira.
Na premierze w Domu Kultury Śnieżka pojawili się absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego. Swoich kolegów po fachu wspierali również dawni członkowie „Talii”. Spektakl „Poskromienie Złośnicy”, na podstawie jednego z pierwszych dzieł Szekspira, sądząc po wielkich brawach zachwycił publiczność.





